czwartek, 13 lutego 2014

Avon Mega Effect - tusz do rzęs

Cześć :) dziś o Avonowym tuszu - dziwaku. Mam go dzięki Glossy Box, ja sama bardzo sporadycznie kupuję kosmetyki Avonu. 


Tutaj słynna szczoteczka, czasem nadmiar nie jest tak idealnie zebrany i zostaje na niektórych włoskach więcej tuszu. Sam w sobie tusz jest dobry, ma ładny kolor, nie kruszy się i nie rozmazuje, ale szczoteczka to już inna historia. Nakładanie tuszu w takiej pozycji po prostu mnie denerwuje, jestem przyzwyczajona robić to mając rękę z boku. Przez co często się brudzę na około, a gdy wyżej już wspomniany nadmiar tuszu nie zostanie dokładnie zebrany przez drugą część opakowania, muszę czasem rozczesywać rzęsy dodatkową szczoteczką, bo inaczej miałabym je ohydnie posklejane.


Tutaj zdjęcia rzęs bez tuszu, z jedną warstwą i wersja gdzie są już wykończone tak, jak powinny. Wybaczcie jakość, wciąż mam problemy ze zrobieniem sobie samej zdjęć oczu i ust.
Jak widać efekty daje niezłe, ale samo nakładanie tak mnie zniechęciło, że poużywałam go przez miesiąc, a później powędrował w ręce mojej mamy. Dla mnie taki sposób aplikacji to po prostu strata czasu, rano chcę się szybko pomalować i lecieć, a tutaj malowanie rzęs zajmuje mi dłużej i muszę jeszcze robić poprawki patyczkiem na powiekach. A Wy skusiłyście się na niego? Czy może kompletnie Was nie przekonuje taka szczoteczka? 


Jutro Walentynki, więc mam nadzieję, że spędzicie je w najlepszy z możliwych wg Was sposobów :)

10 komentarzy:

 1. Nie wiem czemu, ale jakoś bałabym się go używać:D Jak dla mnie dziwak do kwadratu i raczej na pewno nigdy się na niego nie skuszę, wolę tradycyjne szczoteczki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. krzywdy sobie nim nie zrobiłam, ale też wolę zwykłe szczoteczki :)

   Usuń
 2. Raczej się na niego nie zdecyduję, wolę chyba klasyczne szczoteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio co raz bardziej lubię kosmetyki tej firmy, na ten tusz się nie skusiłam i raczej nigdy tego nie zrobię ..

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałabym jak to cudo mam używać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Używałam kilka tuszów z Avonu....jednak w do tej wersji jakoś nie mogę się przekonać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Maskara wygląda kosmicznie, bałabym się jej użyć ;)

  OdpowiedzUsuń