piątek, 7 marca 2014

Dermedic Hydrain Hialuro

Zainteresowałam się tym płynem micelarnym tylko dlatego, że dostałam na niego kupon od Super Pharm i dzięki temu dałam za niego 10 zł zamiast tych prawie 25 zł. Nie znam Dermedic i jest to jedyny produkt jaki mam od tej firmy. 
Mimo, że jestem demakijażowym leniuchem i rzadko zmywałam nim cały makijaż, to już gdy to robiłam, radził sobie świetnie, fluid, puder i tusz - wszystko znika. Bardzo mi pomaga, gdy podczas malowania tuszem ciapne sobie nim na powiekę, wystarczy przyłożyć patyczek i bez tarcia plama jest zmazana. Pozostawia moją skórę tak przyjemną, jakby odprężoną i rzeczywiście przynosi ulgę w suchości, na tyle, że po przemyciu twarz nie domaga się od razu kremu.  


Polecam go Wam i to bardzo, świetnie daje radę i to bez tarcia, więc jeśli macie wrażliwą cerę to tym bardziej będzie dobry. Warto poczekać na jego przecenę lub założyć kartę SP, może trafi Wam się kupon i wpadnie fajny kosmetyk za 10 zł. W kolejce po nim będzie micel Biodermy ciekawe czy będzie lepszy. Znacie Dermedic? Polecacie ich kremy, szczególnie z serii Hydrain Hialuro? Zastanawiam się nad nimi. 

5 komentarzy:

  1. Nie używałam jeszcze kosmetyków tej firmy, a ostatnio jest dość głośno o tym płynie micelarnym:) Może kiedyś się na niego skuszę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi świetnie, będę się oglądać za nim na promocjach :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. trochę się boję tych płynów, bo co jakiś kupię to szczypie mnie w oczy :(

    OdpowiedzUsuń