piątek, 27 grudnia 2013

Nails Inc. 403 Victoria

Po słabej wersji Glossy Boxa, która mi się trafiła, nadszedł czas na kilka słów o jedynym pełnowymiarowym produkcie, który się u mnie znalazł. Lakier Nails Inc. nr 403 Victoria. Przyznaję, że kiedyś już trafiła mi się miniatura tego lakieru w letnim GB i ten malował bez problemu. Tutaj krycie jest słabe, na zdjęciu widzicie 3 warstwy lakieru. Brzydko smużył i jeszcze do tego na niektórych palcach zbąblował. Malowałam paznokcie ponad godzinę przed snem, a rano i tak wstałam z odciskami. Właściwości ma słabe, za to kolor jest piękny, ciemny burgund, który pięknie błyszczy, jest ciemny ale nie na szczęście z daleka nie wygląda na czerń. 


Jak Wam się podoba? Myślę, że mimo tego, że jest dość słaby, to kolor trochę to wynagradza i nie rzucę go w kąt.

10 komentarzy:

 1. kolor zupełnie nie w moim guście - za ciemny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolor bardzo ładny i głęboki ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też go mam, sama bym takiego koloru nie kupiła, ale muszę przyznać, że po pomalowaniu okazał się ładny, przede wszystkim pięknie błyszczy. Ale sam proces malowania to dramat, strasznie się marze.. Nalozylam 2 warstwy, ale krycie nie było w pełni jednolite. Na szczęście bąbelków nie miałam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ja nałożyłam 3 warstwy, pewnie stąd bąble ;(

   Usuń
 4. Kolor jest genialny, szukam czegoś podobnego dla siebie. Szkoda, że jakość taka słaba. Tak ciemne lakiery powinny kryć bez problemu po 2 warstwach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzadko można natknąć się na tak głęboki, ciemny burgund. Szkoda, że lakier, który wpadł w Twoje ręce, przysparza problemów podczas aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje się śliczny! Taki głęboki.

  OdpowiedzUsuń